SELF SPY - XMOBİLE PRO

ANDROİD TELEFON TAKİP PROGRAMI SELF SPY - XMOBİLE PRO

SELF SPY ÖZELLİKLERİ

self spy xmbl

 

Android telefon takibinde en kaliteli yazılımların başında gelen Self Spy‘ın özellikleri nelerdir? Sizlere bu sayfamızda telefon takip programı self spy’ın hangi özellikleri kullanıcısına sunduğunu göstermeye çalışacağız. Self Spy programının özellikleri arasında bir telefon izleme programında olması muhtemel tüm özellikler mevcuttur.

call

GÖRÜŞMELERİ DİNLEME

Self Spy ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arzedebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olucaktır.

camCANLI KAMERA İZLEME

Self Spy ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

surORTAM DİNLEME

Çocuğunuzun telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.

recCANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME 

Self Spy’ın bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinizden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

rec 2EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA


Ekran yakalama Self Spy yazılımının sunduğu diğer oldukça fonksiyonel ve hızlı bir şekilde cihazın o andaki ekran görüntüsünü almanızı sağlayacak bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak çocuğunuzun o anda telefon ekranında hangi görüntü var hemen tespit edebilirsiniz. Not: Bu özellik sadece eğer takip ettiğiniz telefon rootlu ise kullanıcı panelinizde görünecektir. Eğer telefon rootsuz ise sonradan root yaptığınızda yine bu özellik root sonrası kullanıcı panelinizde otomatik aktif olacaktır.

gpsKONUM BİLDİRİMİ

Çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.

multiMULTİMEDYA VERİ AKTARIMI

​Çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olucak bir özelliktir.

whatsappWHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME

Çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonların dan olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz, u özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma önlemi almış olursunuz.

keylogger

KEYLOGGER ÖZELLİĞİ

Telefonda tuşlanan tüm karakterleri yazılan her şeyi birebir görmenizi sağlayan özelliktir. Keylogger özelliği nedir ve nasıl kullanılır detaylı bilgiye sitemizdeki ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.

webWEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ

Çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz, çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz, potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.

bookREHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME

Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilme ve istenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme.

instaİNSTAGRAM TAKİP

Self Spy ile İnstagram  mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir katman getirebilirsiniz.
invisTAMAMEN GÖRÜNMEZ
Self Spy çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışacaktir, yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir şekilde çalışacaktır.
sim
SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Xmobile Pro bunu size anında emailinize bidirir ve normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.
change
SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME

Self Spy lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumunda bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özellği, sınırsız sayıda cihaz değiştirebilirsiniz.

 

 

SELF SPY XMOBİLE PRO © 2017 Frontier Theme